Kanepi pääses US Openil kolmandasse ringi

0
88

Kaia Kanepi. FOTO: AFP/Scanpix

Kaia Kanepi (WTA 44.) jätkas US Openi tenniseturniiri võidukalt, kui alistas teises ringis 21-aastase šveitslanna Jil Belen Teichmanni 6:4, 6:3.

Kohtumise alguses oli Kanepil probleeme esimese servi kontrolli alla saamisega ja ühel hetkel oli selle õnnestumise protsendiks kümme, seejärel elas eestlanna mängu sisse ning noorel vastasel ei õnnestunud teda erilise surve alla panna. Avaseti võitis Kanepi 42 minutiga.

Teise seti avageim kujunes koguni 18-minutiliseks, aga neli murdevõimalust minetanud Kanepi oli New Yorgi palavuses kindel. Otsustavaks sai viies geim, mille Kanepi võitis esimese murdepalliga.

Kogu kohtumine kestis tund ja 37 minutit, maailma 168. reket lõi viis ässa Kanepi kahe vastu, eestlanna esimese servi õnnestumise protsent oli 55 ja ta tegi kaks äralööki šveitslanna viie vastu.

Kanepi vastane kolmandas ringis on rootslanna Rebecca Peterson (WTA 61.), kes alistas ameeriklanna Vania Kingi (WTA 881.) 7:5, 6:1.